برگزاری نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر در خانه هنرمندان

هفدهمین نمایشگاه «تصویر سال» و جشنواره «فیلم تصویر» در خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، هفدهمین نمایشگاه «تصویر سال» و جشنواره «فیلم تصویر» در بخش نمایشگاهی، رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم با همراهی خانه هنرمندان ایران جمعه ۲ اسفند ساعت ۱۷ برگزار می‌شود. […]


هفدهمین نمایشگاه «تصویر سال» و جشنواره «فیلم تصویر» در خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، هفدهمین نمایشگاه «تصویر سال» و جشنواره «فیلم تصویر» در بخش نمایشگاهی، رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم با همراهی خانه هنرمندان ایران جمعه ۲ اسفند ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

در این دوره بخش ویژه با عنوان «چهل سال، تهران» در برگیرنده آثار تجسمی هنرمندان سراسر کشور از شهر تهران در طی ۴۰ سال گذشته (۱۳۵۷-۱۳۹۸) به‌ همراه فیلم‌های مستندی که درباره شهر تهران و یا با محوریت مکانی شهر تهران ساخته شده‌ است به نمایش گذاشته می‌شود.

در هفدهمین نمایشگاه «تصویر سال» و جشنواره «فیلم تصویر» ۸۰۰ قاب چاپ شده در بخش نمایشگاهی و بیش از ۱۵۰۰ تصویر در بخش مالتی مدیا به نمایش در خواهد آمد. در بخش جشنواره فیلم تصویر، ۱۳۵ فیلم منتخب به نمایش درمی‌آید و در بخش ۴۰ سال تهران نیز ۳۰ فیلم روی پرده خواهد رفت.

هفدهمین نمایشگاه «تصویر سال» و جشنواره «فیلم تصویر» از ۲ تا ۲۳ اسفند در خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه‌مندان است.