برگزاری «هفته فیلم کودک» توسط بنیاد فارابی و کانون پرورش فکری

«هفته فیلم کودک» با نمایش فیلم‌های منتخب سی و دومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان و با هدف مشارکت در هفته ملی کودک، از ۱۳ تا ۱۸ مهر برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، از ۱۳ تا ۱۸ مهر بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت […]


«هفته فیلم کودک» با نمایش فیلم‌های منتخب سی و دومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان و با هدف مشارکت در هفته ملی کودک، از ۱۳ تا ۱۸ مهر برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، از ۱۳ تا ۱۸ مهر بنیاد سینمایی فارابی با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌ منظور فراهم ساختن زمینه‌ای برای دیدار هنرمندان، منتقدان، اصحاب رسانه، تهیه‌کنندگان، پخش‌کنندگان، سینماگران، نویسندگان و شاعران حوزه کودک و نوجوان، ۶ فیلم منتخب از بین فیلم‌های تحسین شده در سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را در قالب «هفته فیلم کودک» نمایش می‌دهد.

در «هفته فیلم کودک» آثاری چون «۲۳نفر» مهدی جعفری، انیمیشن «بنیامین» محسن عنایتی، «منطقه پرواز ممنوع» امیر داسارگر، «قطار آن شب» حمیدرضا قطبی، «اقیانوس پشت پنجره» بابک نبی‌زاده و «تورنا ۲» سیدجواد هاشمی روی پرده می‌رود.

این برنامه از روز شنبه ۱۳ تا ۱۸ مهر از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.