«برگشتن» حسین مسافرآستانه به تماشاخانه سرو

حسین مسافرآستانه نمایش «برگشتن» را در تماشاخانه سرو روی صحنه می برد. به گزارش سینما خراسان به روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حسین مسافرآستانه نمایش «برگشتن» نوشته خیرالله تقیانی پور را در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس اجرا می کند. این نمایش با مضمون دفاع مقدس در ژانر اجتماعی از […]


حسین مسافرآستانه نمایش «برگشتن» را در تماشاخانه سرو روی صحنه می برد.

به گزارش سینما خراسان به روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حسین مسافرآستانه نمایش «برگشتن» نوشته خیرالله تقیانی پور را در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس اجرا می کند. این نمایش با مضمون دفاع مقدس در ژانر اجتماعی از روز سه شنبه ۶ اسفند ماه به مدت ۲۰ شب از ساعت ۱۹ پذیرای عموم علاقمندان خواهد بود.

«برگشتن» پیش از این با حضور فرید قبادی، شیرین بینا، مجید رحمتی، علی غابشی، فاطمه رادمنش، ابتسام بغلانی، ماهان عابدی، طاها عابدی و پونه شاملو در تالار چهارسوی مجموعه تئاترشهر روی صحنه رفته بود.

همچنین جواد نوری به عنوان تهیه کننده، منوچهر شجاع به عنوان طراح صحنه، پریدخت عابدین‌نژاد به‌عنوان طراح لباس، رضا خضرایی به عنوان طراح نور، سعید شکرنیا به عنوان طراح پوستر و بروشور و سمیه میری به عنوان عکاس در «برگشتن» حضور دارند.