بزرگداشت غلامحسین بنان برگزارمی شود/ میزبانی در ارسباران

سی‌ و سومین سالروز «استاد غلامحسین بنان» ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۱۴ اسفند در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، سی و یکمین نشست «آیین آواز » به بزرگداشت استاد غلامحسین بنان خواننده اصیل و صاحب سبک موسیقی ایرانی اختصاص دارد. علیرضا فریدون‌پور، مسعود مظلوم ، […]


سی‌ و سومین سالروز «استاد غلامحسین بنان» ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۱۴ اسفند در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، سی و یکمین نشست «آیین آواز » به بزرگداشت استاد غلامحسین بنان خواننده اصیل و صاحب سبک موسیقی ایرانی اختصاص دارد.

علیرضا فریدون‌پور، مسعود مظلوم ، سروش فیروزیان، امیرعلی هاشمی از اساتید آواز، علیرضا میرعلینقی پژوهشگر موسیقی در سی و یکمین نشست «آیین آواز» درباره شیوه و آوازهای استاد بنان به سخنرانی می پردازند. این در حالی است که علی شیرازی خواننده موسیقی ایرانی نیز در مقاله‌ این ویژگی‌ های خاص صدا و سبک آوازخوانی این استاد بزرگ آواز را بررسی می کند.

نشست تخصصی «آیین آواز» بیش از ۲ سال است که توسط کانون موسیقی ارسباران شکل گرفته و هر ماه با ارائه مباحث فنی و تئوریک با موضوع آواز به همراه معرفی استعدادهای جوان و میانسال آوازی میزبان علاقه مندان و اهالی موسیقی است.