بلیت سینماهای استان‌های سیل‌زده نیم بها شد/ اکران سیار فیلم‌ها

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی اعلام کرد که بلیت سینماهای استان‌های سیل‌زده نیم بها شد و در مناطقی سالن سینما وجود ندارد، سینماهای سیار فیلم‌ها را اکران می‌کنند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، ابراهیم داروغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با ابراز تاسف […]


معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی اعلام کرد که بلیت سینماهای استان‌های سیل‌زده نیم بها شد و در مناطقی سالن سینما وجود ندارد، سینماهای سیار فیلم‌ها را اکران می‌کنند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، ابراهیم داروغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با ابراز تاسف از وقوع سیل اخیر در سه استان فارس، گلستان و مازندران و همدردی با آسیب دیدگان این حادثه گفت: به دنبال دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره کمک به هموطنان در این استان ها در حوزه های مختلف و همچنین تاکید حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی مبنی بر ایجاد روحیه بخشی بین هموطنان سیل زده مقرر شد تا سینماها خدمات ویژه ای را در این سه استان ارائه دهند.

وی ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته تمامی سینماهای سه استان گلستان، مازندران و فارس از فردا پنجشنبه ۸ فروردین به مدت پنج روز تمامی فیلم های درحال اکران نوروز را به صورت نیم بها به نمایش می گذارند.

داروغه زاده در پایان گفت: در برخی مناطق نیز که سالن سینما وجود ندارد سینماهای سیار فیلم های سینمایی را برای هموطنان اکران می کنند.