بلیت فروشی نمایش «چشم به راه میرغضب» حسین کیانی آغاز شد

همزمان با انتشار اولین تیزر تبلیغاتی تئاتر «چشم به راه میرغضب» به کارگردانی حسین کیانی، مرحله بلیت فروشی این اثر نمایشی نیز آغاز شد. دریافت ۱۷ MB به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فروش بلیت نمایش «چشم به راه میرغضب»، تازه‌ترین اثر حسین کیانی که از چهارشنبه ۲۲ خرداد در تماشاخانه سنگلج روی صحنه […]همزمان با انتشار اولین تیزر تبلیغاتی تئاتر «چشم به راه میرغضب» به کارگردانی حسین کیانی، مرحله بلیت فروشی این اثر نمایشی نیز آغاز شد.

دریافت ۱۷ MB

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فروش بلیت نمایش «چشم به راه میرغضب»، تازه‌ترین اثر حسین کیانی که از چهارشنبه ۲۲ خرداد در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌رود آغاز شد. این در حالی است که بلیت سه روز نخست اجرای این نمایش با ۲۵ درصد تخفیف برای علاقه مندان ارائه می‌شود.

در این اثر نمایشی که اولین تیزر تبلیغاتی آن نیز به کارگردانی معصومه کیانی منتشر شده علی سلیمانی، سیروس همتی، وحید نفر، مجید رحمتی و سهیل ملکی به عنوان بازیگر حضور دارند.

این نمایش که با نام دوم «یک مضحکه سیاه» روی صحنه می‌رود روایت ذبیح و رضی، یکی مستبد و دیگری مشروطه‌خواه در دوره استبداد صغیر محمدعلی شاه است که به اعدام محکوم می‌شوند.

کیانی درباره اجرای این اثر نمایشی در تماشاخانه سنگلج توضیح داد: به نظرم تئاتر ایران دوره‌ای از بحران و آشفته‌حالی را سپری می‌کند که برای عبور از آن، بازگشت به اصل‌ها و اصالت‌ها به شدت نیاز است و احساس می‌شود. رفتن من برای نخستین بار به تماشاخانه سنگلج، نه از سر کمبود جا و امکان اجرایی که در اثر این احساس ضرورت و نیاز بود.