بهره برداری از مرحله اول پارکینگ بزرگ پردیس سینمایی ملت

همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با دستور و پیگیری پیروز حناچی شهردار تهران پارکینگ پردیس سینماگالری ملت افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و دبیر هفتمین دوره جشنواره فیلم شهر با […]


همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با دستور و پیگیری پیروز حناچی شهردار تهران پارکینگ پردیس سینماگالری ملت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و دبیر هفتمین دوره جشنواره فیلم شهر با اشاره به آغاز بهره برداری از پارکینگ پردیس سینمایی ملت گفت: یکی از مشکلاتی که از زمان تاسیس پردیس سینمایی ملت وجود داشت، کمبود فضا برای پارک و توقف خودروهای مخاطبان و تماشاگران این سینما بود و این مسأله روی بهره وری و کیفیت خدمات دهی سینما نیز تاثیر گذاشته بود.

وی ادامه داد: از سال گذشته پیگیرهای جدی برای حل مشکل پارکینگ سینما ملت با نهادی های مختلف انجام شد و سرانجام با دستور مستقیم پیروز حناچی شهردار تهران مرحله اول پارکینگ روز شنبه ۲۹ تیر با حضور مصطفی سلیمی شهردار منطقه ۳، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، سینماگران و اهالی رسانه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

میرزاخانی در پایان گفت: پارکینگ پردیس سینما گالری ملت گنجایش پذیرش ۱۲۰۰ خودرو را دارد و مخاطبان و تماشاگران فیلم های در حال اکران می توانند بعد از پایان جشنواره فیلم شهر از این پارکینگ استفاده کنند.

منبع مهر