«بی صدا» از اول اسفند اکران می‌شود

فیلم سینمایی «بی صدا» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین شهابی از اول اسفندماه در «هنر و تجربه» اکران می شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای «بی صدا»، آیین دیدار فیلم سینمایی «بی صدا» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین شهابی فردا یکشنبه ۲۸ بهمن از ساعت ۱۸ در موزه سینما […]


فیلم سینمایی «بی صدا» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین شهابی از اول اسفندماه در «هنر و تجربه» اکران می شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از مشاور رسانه‌ای «بی صدا»، آیین دیدار فیلم سینمایی «بی صدا» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین شهابی فردا یکشنبه ۲۸ بهمن از ساعت ۱۸ در موزه سینما برگزار می شود.

فیلم سینمایی «بی صدا» که از شنبه اول اسفندماه در گروه «هنر و تجربه» اکران می شود، فردا با حضور عوامل، بازیگران و جمعی از اهالی سینما و رسانه در سالن موزه سینما نمایش داده می شود.

«بی صدا» چهارمین ساخته سینمایی حسین شهابی است که در سال ۹۵ تولید شده است.

پیام دهکردی، مرضیه وفامهر، فرشین طهماسب، محمد کارهمت، محمد اکبری، ندا مقصودی، پیمان مقدمی، دریا مقبلی، بهدخت ولیان، مریم سرمدی، گیتی قاسمی در این اثر سینمایی نقش آفرینی می کنند.

«بی صدا» داستان یک نویسنده مشهور مبتلا به بیماری سرطان است که برای تامین مخارج درمان خود به ناچار با روزنامه‌های زرد همکاری می‌کند

سایر عوامل «بی صدا» نیز عبارتند از فیلمبردار: محمد گرجیان، صدابردار: سعید بجنوردی، طراح گریم: محمدرضا قومی، طراح صحنه: سعید آهنگرانی، تدوین: سیاوش شهابی، مشاور رسانه ای: رکسانا قهقرایی.