تاریخ برگزاری گلدن گلوب ۲۰۲۰ اعلام شد

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۰ برای اوایل ماه ژانویه تعیین شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، مراسم سالانه گلدن گلوب که از سوی انجمن مطبوعات خارجی هالیوود برگزار می‌شود برای سال ۲۰۲۰ نیز در اوایل ژانویه باقی ماند. NBC و انجمن مطبوعات خارجی هالیوود اعلام کردند این مراسم ۵ ژانویه […]


مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۰ برای اوایل ماه ژانویه تعیین شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، مراسم سالانه گلدن گلوب که از سوی انجمن مطبوعات خارجی هالیوود برگزار می‌شود برای سال ۲۰۲۰ نیز در اوایل ژانویه باقی ماند.

NBC و انجمن مطبوعات خارجی هالیوود اعلام کردند این مراسم ۵ ژانویه ۲۰۲۰ برگزار می‌شود. به شیوه دو سال اخیر این مراسم در نخستین یکشنبه ژانویه سال جدید روی آنتن می‌رود.

مراسم ۲۰۲۰ دومین سال از قرارداد ۸ ساله‌ای جدیدی است که با NBC در سپتامبر امضا شد. این برنامه همچنان توسط «دیک کلارک پروداکشنز» تولید می‌شود.

NBC از سال ۱۹۹۳ در حال پخش سالانه این مراسم بوده است.

در حالی که گلدن گلوب ۲۰۱۹ به میزبانی ساندرا او و اندی سمبرگ برگزار شد و جایزه اصلی خود را به «کتاب سبز» داد، همین فیلم برنده اسکار بهترین فیلم نیز شد.

این مراسم به صورت مستقیم ۱۸.۶۱ میلیون نفر تماشاگر داشت که اندکی کمتر از ۱۹ میلیون تماشاگر سال ۲۰۱۸ بود. ۵.۲ درصد این مراسم را بزرگسالان ۴۹-۱۸ سال تماشا کرده بودند که برای فروش آگهی نکته کلیدی است. این رقم به نسبت ۵ درصد سال ۲۰۱۸ اندکی بیشتر بود.

«دیک کلارک پروداکشنز» متعلق به «والنس میدیا» است که مالک «هالیوود ریپورتر» نیز هست.