تاریخ ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» مشخص شد

ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی ایران روز دوازدهم اسفند در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. به گزارش سینما خراسان، ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی روز دوازدهم اسفند در تالار وحدت تهران با معرفی برگزیدگان موسیقی ایران در سال ۹۷ برگزار می‌شود. پیش تر […]


ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی ایران روز دوازدهم اسفند در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سینما خراسان، ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی روز دوازدهم اسفند در تالار وحدت تهران با معرفی برگزیدگان موسیقی ایران در سال ۹۷ برگزار می‌شود.

پیش تر قرار بود ششمین جشن همدلی اهالی موسیقی ایران روز دوم آذر در رویال هال تهران برگزار شود که به دلیل اتفاقاتی که ماه‌های اخیر در کشورمان رخ داد برگزاری این رویداد نیز دو بار به تعویق افتاد، تا نهایتا با همکاری بنیاد رودکی امکان برگزاری جشن موسیقی ما تالار وحدت در اسفند ماه فراهم شد.

در ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» از هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال ۹۷ که از طریق نظرسنجی سالانه «موسیقی ما» و با نظر مردم و اهالی موسیقی انتخاب شده‌اند تقدیر به عمل می‌آید.

از مهمترین بخش‌های جشن همدلی اهالی موسیقی ایران تقدیر از اساتید سرشناس موسیقی ایران است. در سال‌های گذشته جمعی از اساتید سرشناس سبک‌های مختلف موسیقی به پاس یک عمر فعالیت هنری در این جشن مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.