«تازه وارد» شبکه ۳ با هشت کارگردان جوان

سریال یازده اپیزودی «تازه وارد» به کارگردانی هشت فیلمساز جوان به دنبال توانمندسازی نیروهای جوان در عرصه سریال‌سازی است و بحث جمعیت را که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید داشته‌اند، مورد توجه قرار داده است.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ایرنا، همزمان با نزدیک شدن به پخش سریال یازده اپیزودی تازه وارد به تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و کارگردانی هشت فیلمساز جوان، از پوستر این اثر با طراحی محمد مهرجو رونمایی شد.

حسن حبیب‌زاده، رضا محبی، میلاد محمدی، سجاد معارفی، رضا کشاورز، احمد حیدریان، محسن امانی و محمدجواد صالحی کارگردانی سریال ایپزودیک تازه وارد را که در باشگاه فیلم سوره تولید شده و محصول خانه تولیدات جوان صدا و سیماست، برعهده داشتند.

این اثر علاوه بر آنکه به دنبال توانمندسازی نیروهای جوان در عرصه سریال‌سازی بوده، بحث جمعیت را که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید داشته‌اند، مورد توجه قرار داده و به مساله فرزندآوری و مشکلات آن پرداخته است.

در تازه وارد که حدود ۱۵۰ لوکیشن داشته و علاوه بر استان تهران در شهر قم، مشهد و قزوین نیز جلوی دوربین رفته است، ۳۵ بازیگر اصلی نقش‌آفرینی کردند.

رضا بنفشه‌خواه، محمد نادری، آشا محرابی، شیوا خنیاگر، بهنام شرفی، امیرمحمد زند، سپیده خداوردی، مریم خدارحمی، علی عامل‌هاشمی، الهام طهموری، سیدمحمدجواد طاهری، سونیا سنجری، مهری آل‌آقا، شکوفه عزیزی، نگین فیروزمنش، زهرا داودنژاد، نیلوفر هوشمند، جوانه دلشاد، شیوا خسرومهر، مهدیه نساج، سهی بانو ذوالقدر، هادی دیباجی، هادی شیخ‌الاسلامی، حامد احمدجو، خیام وقارکاشانی، ناهید عساکره، علی دل‌پیشه، سالار کریمخانی، سپیده جعفری، با حضور افتخاری محیا اسناوندی و بیژن خراسانی و بازیگران خردسال از جمله حسین شهبازی، آیلین جاهد، آندیا جعفری، عرفان برزین و آرش دهقان نقش‌آفرینان این اثر هستند.

تازه وارد پس از سریال حکم رشد روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

نهال