تبریک رییس سازمان سینمایی برای موفقیت «قصر شیرین» در شانگهای

حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی موفقیت فیلم سینمایی «قصر شیرین» در جشنواره شانگهای را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی در پیامی موفقیت فیلم «قصر شیرین» ساخته سیدرضا میرکریمی در جشنواره فیلم شانگهای را به رضا میرکریمی تبریک گفت. در […]


حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی موفقیت فیلم سینمایی «قصر شیرین» در جشنواره شانگهای را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی در پیامی موفقیت فیلم «قصر شیرین» ساخته سیدرضا میرکریمی در جشنواره فیلم شانگهای را به رضا میرکریمی تبریک گفت.

در پیام حسین انتظامی آمده است:

«سینمای فاخر و نجیب ایران همواره با حضور موفق خود در عرصه‌های بین‌المللی نماینده شایسته فرهنگ و هنر این مرز و بوم بوده است. این حضور در جلوه‌گاه مشرق زمین که اشتراکات تاریخی و فرهنگی آن بخش مهمی از هویت جمعی ساکنان این قاره کهن را شکل داده است، اهمیت ویژه‌ای می‌یابد.

حلاوت و شیرینی جوایز «قصر شیرین» در جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای که در زمره جشنواره‌های معتبر و برتر جهان محسوب می شود با التفات به این مهم دو چندان می شود. این موفقیت بزرگ را به کارگردان ارزشمند میهنمان آقای رضا میرکریمی و گروه سازندگان فیلم تبریک عرض می‌کنم و برای ایشان توفیق روزافزون آرزومندم.»