تجربه‌ای که از سرفه ناشی می‌شود/ خرده داستان‌هایی از دل اجتماع

نمایش تجربی «تجربه ناشی از سرفه» به کارگردانی و نویسندگی دانیال رستم جدید این شب‌ها در خانه هنر پیچازی روی صحنه است. به گزارش سینما خراسان، دانیال رستم جدید کارگردان و نویسنده نمایش «تجربه ناشی از سرفه» که در خانه هنر پیچازی اجرا می‌شود و موضوع این اثر نمایشی گفت: تماشاگر در «تجربه ناشی از […]


نمایش تجربی «تجربه ناشی از سرفه» به کارگردانی و نویسندگی دانیال رستم جدید این شب‌ها در خانه هنر پیچازی روی صحنه است.

به گزارش سینما خراسان، دانیال رستم جدید کارگردان و نویسنده نمایش «تجربه ناشی از سرفه» که در خانه هنر پیچازی اجرا می‌شود و موضوع این اثر نمایشی گفت: تماشاگر در «تجربه ناشی از سرفه» قرار نیست با داستان یا روایت خاصی مواجه شود بلکه نمایش شامل خرده داستان‌هایی با موضوع اجتماعی است که در نهایت به نوعی به یکدیگر ربط پیدا می‌کنند.

وی افزود: این نمایش در یک خانه قدیمی بازسازی شده اجرا می‌شود و هرخرده داستان در بخشی از این خانه قدیمی اجرا می‌شود؛ بنابراین تماشاگر با بازیگران درگیر اجرا می‌شود و این خرده داستان‌ها را دنبال می‌کند. تمام نمایش هم در قالب یک خواب است و کل اجرا در یک خواب می‌گذرد.

این نویسنده و کارگردان یادآور شد: از حدود ۲ ماه پیش تمرین این نمایش را با گروه «کارمندان» که سال‌هاست با یکدیگر کار می‌کنیم آغاز کردیم و این شب‌ها در خانه هنر پیچازی اجرا می‌شود.

رستم جدید پیش از این تجربه نمایش‌های محیطی بسیاری داشته است و « تجربه ناشی از سرفه» پنجمین نمایش صحنه‌ای اوست.

نمایش تجربی «تجربه ناشی از سرفه» به کارگردانی و نویسندگی دانیال رستم جدید با حضور بازیگرانی چون امیر ستاری، کیان پهلوان و دانیال رستم جدید هرشب ساعت ۲۰ در خانه هنر پیچازی روی صحنه می‌رود.