ترامپ انتخاب اسکار را دست انداخت/ به کره جنوبی جایزه می دهید؟

ترامپ در تظاهرات روز پنج شنبه در کلرادو انتخاب تاریخی اسکار را دست انداخت و فیلم «انگل» را مسخره کرد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، دونالد ترامپ در تظاهراتی که در کلرادو برگزار شده بود گفت: چقدر انتخاب آکادمی امسال بد بود. و خطاب به جمعیت پرسید: این فیلم را دیدید؟ وی […]


ترامپ در تظاهرات روز پنج شنبه در کلرادو انتخاب تاریخی اسکار را دست انداخت و فیلم «انگل» را مسخره کرد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، دونالد ترامپ در تظاهراتی که در کلرادو برگزار شده بود گفت: چقدر انتخاب آکادمی امسال بد بود. و خطاب به جمعیت پرسید: این فیلم را دیدید؟

وی در ادامه گفت: برنده هست… فیلمی از کره جنوبی! این فیلم بیخود اصلاً چه بود؟ به اندازه کافی با کره در تجارت مشکل داشتیم و بعد آنها جایزه بهترین فیلم سال را به آن می‌دهند؟ این خوب بود؟ نمی‌دانم. می‌شود «برباد رفته» را دوباره برگردانیم؟

وی در ادامه گفت: این همه فیلم‌های خوب هست، آن وقت برنده از کره جنوبی!

وی افزود: فکر می‌کنم بهترین فیلم خارجی هم بود، درست است؟ اما آیا چنین اتفاقی قبل از این افتاده بود؟

در واقع چنین اتفاقی هرگز نیفتاده بود و «انگل» با این موفقیت تاریخ‌ساز شد و ۴ جایزه اصلی اسکار را به خانه برد.

ترامپ دلخوری‌اش از سخنان برد پیت در هنگام دریافت جایزه را هم نشان داد و گفت هرگز طرفدار پیت نبوده است.

وی درباره حرف‌های برد پیت گفت: او از خواب بیدار شد و یک اظهارات خردمندانه کرد. او خردمندی ندارد که.

در مراسم اسکار برد پیت به طنز گفته بود ۴۵ ثانیه برای صحبت‌هایش وقت دارد و افزوده بود البته سنا همین وقت را هم جان بولتون نداد و فکر کنم تارانتینو باید فیلمی در این باره بسازد چون بالغ‌ها کار درست را انجام می‌دهند.

نئون توزیع کننده «انگل» هم در پاسخ به حرف های ترامپ توییت کرد این فیلم برای او قابل درک نیست چون او نمی‌تواند زیرنویس‌های فیلم را درک کند. او نمی‌تواند بخواند اصلاً. درباره این اظهارات هشتگی با عنوان «بونگ ۲۰۲۰» به نام بونگ جون هو کارگردان فیلم «پارازیت» یا «انگل» تشکیل شده است.