تصاویر شهری بگیرید و رایگان به سینما بروید

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر مسابقه مردمی برگزار می‌کند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، جشنواره هفتم فیلم شهر که از ۲۶ تا ۳۱ تیرماه سال جاری با شعار «شهروند مسئول؛ شهر سالم» برگزار می‌شود، به منظور مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم […]


هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر مسابقه مردمی برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، جشنواره هفتم فیلم شهر که از ۲۶ تا ۳۱ تیرماه سال جاری با شعار «شهروند مسئول؛ شهر سالم» برگزار می‌شود، به منظور مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم «شهر تهران»، پویش (کمپین) «شهروند مسئول، شهر سالم» را راه‌اندازی شد.

علاقمندان می توانند با ثبت تصاویر شهر و محله خود در قالب عکس و فیلم در این پویش شرکت کنند و برنده امکان تماشای فیلم های در حال اکران در پردیس های موسسه تصویر شهر به شکل رایگان شوند.

عکس ها و فیلم های ثبت شده باید حاوی مفاهیمی همچون، اشاعه حقوق و اخلاق شهروندی، خانواده ایرانی در محیط شهری، یک روز زندگی در شهر، معماری شهر و صیانت از آن، امنیت شهر، یاران شهروندان: به تصویر کشیدن خدمات نیروهای امدادی و انتظامی در شهرها (آتش نشانان، هلال احمر، رفتگران، پلیس، راهنمایی و رانندگی و…..)، مشارکت جمعی در راستای حل مشکلات اجتماعی، صیانت از محیط زیست، درختان، بوستان ها و هر موضوعی که مسائل شهری را در بر گیرد.

شرکت کنندگان باید تصاویر خود را در صفحه اینستاگرام خود با منشن @shahrfilfest منتشر و هشتگ های #شهروند_مسئول_شهر_سالم و #هفتمین _دوره_جشنواره_فیلم_شهر را در پایین مطلب خود قرار دهند و همچنین صفحه رسمی جشنواره فیلم شهر را در اینستاگرام به آدرس @shahrfilmfest دنبال کنند.

توجه: حتماً باید صفحه متقاضیان شرکت کننده در مسابقه عمومی باشد.

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر به دبیری هاشم میرزاخانی از ۲۶ تا ۳۱ تیرماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می شود.

تماشای آثار بخش مسابقه برای همه مراجعه کنندگان رایگان است.