«تصعید» ۲ اجرایی شد

نمایش «تصعید» به کارگردانی محمد صاحبی در روزهای پایانی اجرا به دلیل استقبال تماشاگران در ۲ نوبت روی صحنه می‌رود. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، نمایش «تصعید» به کارگردانی محمد صاحبی روزهای پنجشنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم شهریور طی ۲ نوبت میزبان علاقه […]


نمایش «تصعید» به کارگردانی محمد صاحبی در روزهای پایانی اجرا به دلیل استقبال تماشاگران در ۲ نوبت روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، نمایش «تصعید» به کارگردانی محمد صاحبی روزهای پنجشنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم شهریور طی ۲ نوبت میزبان علاقه مندان است.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته این نمایش روزهای یاد شده ساعت های ۱۸ و ۲۰ در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر پذیرای تماشاگران خواهد بود.

نمایش «تصعید» به نویسندگی ناهید وثیقی، مصطفی اصانلوی ، طراحی و کارگردانی محمد صاحبی و بازی دهندگی آوا عقدایی، مهگل صابری، مهنوش نراقی از جمله آثار نمایشی برگزیده جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی بود که طی روزهای گذشته در کارگاه نمایش تئاترشهر روی صحنه رفته و با استقبال قابل توجه مخاطبان روبه رو شد.

در خلاصه این نمایش آمده است: شخصیت نمایش به دنبال یافتن چیزی درون بدن انسان است. در این روند یافتن، مواجه شخص با فضای پیرامون و تغییراتی که به واسطه ی اعمال او شکل می‌گیرد، فضای کلی داستان را می‌سازد.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و کانال تلگرام Tehran_city_theater@ مراجعه کنید.