تصویربرداری فیلم کوتاه «آبا» تمام شد

تصویربرداری فیلم کوتاه «آبا» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برزکی تمام شد و روی میز تدوین قرار گرفت. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری فیلم کوتاه «آبا» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برزُکی به تازگی به اتمام رسیده است و این فیلم هم اکنون روی میز تدوین قرار گرفته است. […]


تصویربرداری فیلم کوتاه «آبا» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برزکی تمام شد و روی میز تدوین قرار گرفت.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری فیلم کوتاه «آبا» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برزُکی به تازگی به اتمام رسیده است و این فیلم هم اکنون روی میز تدوین قرار گرفته است.

پیش تولید فیلم کوتاه «آبا» آذر و دی ماه ۹۹ انجام شد و تصویربرداری این فیلم کوتاه در شهر کاشان و به مدت ۵ روز صورت گرفت. امیرحسین شاکری نیز در حال تدوین این فیلم کوتاه است.

معصومه قاسمی پور، اختر سادات اولیایی و فاطمه مرتاضی بازیگران فیلم کوتاه «آبا» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «بودن یا نبودن زنی که از پیری می گریزد.»

فهرست عوامل «آبا» عبارتند از نویسنده و کارگردان: مهدی برزکی، دستیار کارگردان: محمدرضا سعیدی فرد، انتخاب بازیگران: مائده قطبی، مدیر تصویربرداری: علی حسین زاده، مدیر صدابرداری: مصطفی بهمنی، طراح صحنه و لباس: الهام خدابنده لو، آهنگساز: نیما امین، تدوین: امیرحسین شاکری، مدیر تولید: سعید قربانی، عکاس: مجتبی محق، روابط عمومی: آزاده فضلی، تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان ایران و مهدی برزکی.