تماشاخانه ایرانشهر میزبان «پستچی پابلو نرودا» می‌شود

علیرضا کوشک جلالی نمایش «پستچی پابلو نرودا» را در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌برد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «پستچی پابلو نرودا» عنوان تازه‌ترین اثر علیرضا کوشک جلالی است که از ۴ مرداد در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود. این اثر را آنتونیو اسکارمتا نوشته […]


علیرضا کوشک جلالی نمایش «پستچی پابلو نرودا» را در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «پستچی پابلو نرودا» عنوان تازه‌ترین اثر علیرضا کوشک جلالی است که از ۴ مرداد در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود. این اثر را آنتونیو اسکارمتا نوشته و کوشک جلالی آن را ترجمه کرده است.

نمایشنامه «پستچی پابلو نرودا» بیانگر زندگی مردم شیلی و نحوه ارتباط تنگاتنگ آنها با پابلو نرودا و اشعار اوست. ما شاهد تاثیر عمیق او بر عامه هستیم. او آموزگار عشق است. ماریوی پستچی در ارتباط با شاعر بزرگ به رمز و راز عشق پی می‌برد. عشقی که نه تنها ماریو بلکه مردمان سراسر جهان را به مرز جنون می‌کشد. متنی در ستایش دوستی و عشق، درباره شعر و لذت، آزادی و سیاست!

علیرضا کوشک جلالی برنده جایزه افتخاری تئاتر شهر کلن آلمان در سال ۲۰۱۶، دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت ارشاد و عضو کانون کارگردانان آلمان و ایران است. او بیش‌تر به زبان آلمانی می‌نویسد و با هنرپیشگان آلمانی کار می‌کند. وی چندین نمایشنامه به زبان فارسی نوشته و ترجمه کرده که در انتشارات قطره، افراز، نمایش و مهر نوروز به چاپ رسیده‌اند. او تاکنون بیش از ۴۶ نمایش در آلمان و ۲۰ نمایش در ایران روی صحنه برده است.

اطلاعات بازیگران و عوامل به زودی اعلام می‌شود.