تماشای تئاتر زیر چتر/ وزیر «عمو هاشم» را دید

هشتمین روز سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر هم سپری شد و گروه های تئاتر خیابانی با وجود بارش باران آثار خود را اجرا کردند و مخاطبان نیز با چتر به تماشای این آثار نشستند. به گزارش سینما خراسان، روز شنبه ۱۸ بهمن سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر هشتمین روز برگزاری خود را با […]


هشتمین روز سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر هم سپری شد و گروه های تئاتر خیابانی با وجود بارش باران آثار خود را اجرا کردند و مخاطبان نیز با چتر به تماشای این آثار نشستند.

به گزارش سینما خراسان، روز شنبه ۱۸ بهمن سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر هشتمین روز برگزاری خود را با اجرای آثار مختلف نمایشی در بخش های صحنه ای و خیابانی، سپری کرد. همچون روزهای گذشته برگزاری جشنواره، روز هشتم نیز به یکی از شهدای مدافع سلامت اختصاص داشت و اجراهای این روز به شهید قدرت تقی زاده کمک بهیار بیمارستان بقیه الله تقدیم شد.

در روز هشتم جشنواره که شهر تهران شاهد بارش شدید باران بود، بخش خیابانی جشنواره سی و نهم با حال و هوایی متفاوت اجرا شد.

برگزارکنندگان بخش خیابانی جشنواره با نصب چترهایی بزرگ فضا را برای حضور مخاطبان و تماشای آثار این بخش فراهم کردند و نکته قابل توجه استقبال خوب مخاطبان از اجراهای روز هشتم با وجود بارش باران بود.

در این روز داوری بخش اصلی تئاتر خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر نیز به پایان رسید.

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز که پیش از این و در روز ششم جشنواره به تماشای نمایش «سرباز» نشسته بود، در هشتمین روز جشنواره نیز به تماشای نمایش «عمو هاشم» به کارگردانی داود فتحعلی بیگی نشست که در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت.

محمدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر ارشاد و قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی نیز همراه وزیر ارشاد تماشاگر «عمو هاشم» شدند.

سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر با دبیری حسین مسافرآستانه روز ۲۰ بهمن به کار خود پایان می دهد.