تمدید نمایش «موی سیاه خرس زخمی» در تالار حافظ

«موی سیاه خرس زخمی» که در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره تئاتر فجر حضور دارد، بعد از جشنواره به مدت ۲ هفته اجرای خود را در تالار حافظ از سر می‌گیرد. به گزارش سینما خراسان، نمایش «موی سیاه خرس زخمی» که در بخش مسابقه بین‌الملل سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور دارد، بعد […]


«موی سیاه خرس زخمی» که در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره تئاتر فجر حضور دارد، بعد از جشنواره به مدت ۲ هفته اجرای خود را در تالار حافظ از سر می‌گیرد.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «موی سیاه خرس زخمی» که در بخش مسابقه بین‌الملل سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور دارد، بعد از جشنواره به مدت ۲ هفته از ۸ اسفند اجرای خود را در تالار حافظ از سر می‌گیرد که سومین دور اجرای آن در زمستان امسال محسوب می‌شود.

این نمایش که به‌ عنوان جدیدترین تولید گروه «سوراخ تو دیوار» دی و بهمن امسال به ترتیب در مرکز تئاتر مولوی و تالار حافظ روی صحنه رفته بود از ۸ تا ۲۵ اسفند به مدت ۲ هفته اجرای خود را مجددا در تالار حافظ از سر می‌گیرد. همچنین فیلم «گلدن تایم» ساخته پوریا کاکاوند به‌عنوان دیگر تولید این گروه اکنون در گروه سینمایی «هنر و تجربه» در حال اکران است.

پیش فروش اینترنتی بلیت‌های این نمایش از روز دوشنبه ۲۹ بهمن ماه آغاز می‌شود. در خلاصه داستان «موی سیاه خرس زخمی» چنین آمده است: «من بودم. نباید یادم بره.»

حامد رسولی، اصغر پیران، مریم نورمحمدی، محمد علی‌محمدی، فربد فرهنگ، مینا زمان، سجاد حمیدیان و رشاد معینی بازیگران این نمایش هستند.