جزئیات اختتامیه «تئاتر فجر» اعلام شد/ پاسداشت شهید سلیمانی

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر دوشنبه ۲۰ بهمن با حضور خانواده شهید محسن فخری زاده و تقدیر از مقام شامخ این شهید در تالار وحدت برگزار می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، مراسم اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر امروز دوشنبه ۲۰ بهمن با اجرای نیما کرمی […]


اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر دوشنبه ۲۰ بهمن با حضور خانواده شهید محسن فخری زاده و تقدیر از مقام شامخ این شهید در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره، مراسم اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر امروز دوشنبه ۲۰ بهمن با اجرای نیما کرمی در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد. در این مراسم با حضور خانواده شهید محسن فخری زاده از مقام شامخ این شهید توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی به عمل خواهد آمد.

همچنین در این مراسم بزرگداشت بهرام ابراهیمی، همایون علی‌آبادی، اختر تاجیک و جمشید داورپناه از هنرمندان پیشکسوت تئاتر برگزار می شود.

اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر از سامانه تلویزیون تئاتر ایران و پلتفرم روبیکا به صورت زنده پخش خواهد شد. در این مراسم همچنین آیتم‌های تصویری از پیش طراحی شده توسط ستاد برگزاری جشنواره نمایش داده می‌شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و همچنین به منظور حفظ سلامت هنرمندان، مهمانان و اصحاب رسانه این مراسم با محدودیت تعداد حاضران همراه خواهد بود. مهمانان مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر فجر به نامزدها، هنرمندان برگزیده و جمعی از مدیران و اهالی رسانه محدود خواهد بود.

علاقه مندان همچنین می توانند در اینستاگرام جشنواره به نشانی www.instagram.com/۳۹thfadjrtheaterfestival به صورت زنده مراسم اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را دنبال کنند.

تقدیم روز نهم «تئاتر فجر» به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

اجراهای نهمین و آخرین روز از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به شهدای مدافع حرم و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیم شد.

اجراهای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با پاسداشت شهدای مدافع حرم و یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی روز گذشته یکشنبه ۱۹ بهمن کار خود را به پایان رساند.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه امشب دوشنبه ۲۰ بهمن با برگزاری آیین اختتامیه از ساعت ۱۸ در تالار وحدت به کار خود پایان می‌دهد.