جزییاتی از کارگاه‌های دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی

کارگاه های تصویرسازی، پوستر و نقاشی از سری کارگاه های دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی در استان های سمنان، گلستان، کرمانشاه و خراسان رضوی برگزار می شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، جزییات کارگاه های جدید دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی حوزه هنری اعلام شد. کارگاه پوستر این سوگواره با […]


کارگاه های تصویرسازی، پوستر و نقاشی از سری کارگاه های دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی در استان های سمنان، گلستان، کرمانشاه و خراسان رضوی برگزار می شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، جزییات کارگاه های جدید دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی حوزه هنری اعلام شد. کارگاه پوستر این سوگواره با حضور سیدحمید شریفی آل هاشم و علیرضا حصارکی روزهای ۲۵ تا ۲۷ شهریور ماه در شهر گرگان و کارگاه نقاشی با حضور حسن یاقوتی و احمد خلیلی فرد روزهای ۲۵ تا ۲۷ شهریور ماه در شهر مشهد برگزار می شوند.

استان کرمانشاه نیز روزهای ۲۵ تا ۲۷ شهریور ماه میزبان هنرجویان رشته های پوستر و نقاشی خواهد بود. تدریس در این کارگاه ها را به ترتیب علیرضا پوراکبری و جواد مدرسی برعهده دارند.

همچنین کارگاه تصویرسازی که با حضور صابر شیخ رضایی از روز گذشته آغاز شده، عصر امروز دوشنبه ۲۵ شهریور در شهر سمنان به پایان می رسد.

این کارگاه های آموزشی و تخصصی به منظور تقویت مهارت های علمی و عملی هنرجویان و ارتقای سطح کیفی آثار در جریان است.

دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی به همت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و موسسه سپهر سوره هنر برگزار می شود.

آخرین مهلت شرکت در این رویداد ۶ مهر ماه است. علاقه مندان به حضور در جشنواره می توانند اخبار و فراخوان را در سایت www.artfest.ir دنبال کنند.