جزییات اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه اول اسفند در تالار وحدت تهران برگزار می شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه اول اسفند در تالار وحدت تهران برگزار […]


مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه اول اسفند در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه اول اسفند در تالار وحدت تهران برگزار می شود. این مراسم با اجرای سید عباس سجادی کارشناس موسیقی و مدیرعامل بنیاد آفرینش های هنری نیاوران پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با تجلیل از استادان موسیقی هوشنگ ظریف، افلیا پرتو، عاشیق حسن اسکندری و نادر مشایخی به کار خود پایان می دهد.

اهدای جوایز برگزیدگان جایزه ترانه و جایزه موسیقی و رسانه و اجرای گروههای موسیقی از برنامه های دیگر اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر است.

در آخرین روز سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر بهنام بانی در ساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه اول اسفند در سالن میلد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا می کند.