«جنایت و مکافات» در تالار وحدت/ بابک حمیدیان راسکولنیکف شد

نمایش «جنایات و مکافات» کاری از رضا ثروتی به تهیه کننده گی ماهان حیدری از ۱۹ خرداد در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان، نمایش «جنایات و مکافات» بر اساس رمان «جنایت و مکافات» فئودور داستایوفسکی جدیدترین اثر رضا ثروتی به عنوان نویسنده، طراح و کارگردان است که از ۱۹ خردادماه اجرای […]


نمایش «جنایات و مکافات» کاری از رضا ثروتی به تهیه کننده گی ماهان حیدری از ۱۹ خرداد در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «جنایات و مکافات» بر اساس رمان «جنایت و مکافات» فئودور داستایوفسکی جدیدترین اثر رضا ثروتی به عنوان نویسنده، طراح و کارگردان است که از ۱۹ خردادماه اجرای خود را در تالار وحدت آغاز می‌کند.

بابک حمیدیان، آتیلا پسیانی، طناز طباطبایی، مهدی سلطانی، مینا ساداتی، پیام دهکردی، پانته‌آ پناهی‌ها، اصغر پیران و بهناز جعفری بازیگران این نمایش را تشکیل می‌دهند.

عوامل دیگر این نمایش عبارتند از روح الله زندی فرد مدیر تولید، رحیم ناظریان دراماتورژ، ایمان امیدواری طراح گریم، سارا خالدی طراح لباس، کسری پاشایی طراح صدا و موسیقی، آرش فصیح مدیر برنامه ریزی، درنا مدنی دستیار کارگردان، شیما مرادی منشی صحنه، قاسم غضنفری مدیر صحنه، سحاب زریباف عکاس، مهرداد متجلی طراح پوستر، پیام قربانی ساخت تیزر، آرین امیرخان مدیر تبلیغات مجازی و علی پاکزاد مشاور رسانه‌ای.

بابک حمیدیان در این نمایش نقش رادیون رومانویچ راسکولنیکف را ایفا می‌کند. راسکولنیکف دانشجویی است که ناخواسته مرتکب قتل شده و از آن پس دچار اختلالات روانی می‌شود و درنهایت خود را تسلیم پلیس می‌کند.

این سومین همکاری بابک حمیدیان و رضا ثروتی پس از ۲ نمایش برگزیده بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر؛ «ویتسک» و «مکبث» است که حمیدیان با ایفای نقش مکبث به عنوان بازیگر برگزیده سال انتخاب شد.

بلیت‌های نمایش «جنایات و مکافات» از طریق سامانه تیکت به فروش می‌رسد.