جواد رضویان مهمان «نقد سینما» می‌شود

جواد رضویان در برنامه‌ امشب «نقد سینما» از اولین فیلم‌سینمایی‌اش می‌گوید. به گزارش سینما خراسان، جواد رضویان و جواد نوروزبیگی کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «زهرمار» مهمانان امشب برنامه تلویزیونی «نقدسینما» هستند و بهروز افخمی مجری برنامه با آنها به گفتگو می‌پردازد. فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» نیز در تازه‌ترین قسمت این برنامه […]


جواد رضویان در برنامه‌ امشب «نقد سینما» از اولین فیلم‌سینمایی‌اش می‌گوید.

به گزارش سینما خراسان، جواد رضویان و جواد نوروزبیگی کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «زهرمار» مهمانان امشب برنامه تلویزیونی «نقدسینما» هستند و بهروز افخمی مجری برنامه با آنها به گفتگو می‌پردازد.

فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» نیز در تازه‌ترین قسمت این برنامه تلویزیونی روی میز نقد خواهد رفت و آرش خوشخو و امیررضا مافی درخصوص این فیلم به گفتگو می‌پردازند.

سعید مستغاثی و امیر قادری نیز در بخشِ پرونده هفته فیلم سینمایی«blackklanzman» را نقد خواهند کرد.

همچنین محمدصادق لواسانی در بخشی از این برنامه، اخبار سینمای ایران در هفته گذشته را مرور و تحلیل می کنند. این برنامه هر جمعه شب ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

تهیه‌کنندگی برنامه «نقد سینما» برعهده محمدتنکابنی است. محمدرضا رضاپور سردبیر و وحید رونقی مجری طرح برنامه تلویزیونی «نقد سینما» هستند.

این برنامه محصول مرکز تلویزیون حوزه هنری است.