جولیا رابرتز، اسپایک لی و بتمن ستاره‌دار می‌شوند

دریافت کنندگان ستاره در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بتمن، جولیا رابرتز و اسپایک لی از جمله چهره‌های هنری هستند که برای دریافت ستاره در پیاده‌رو مشاهیر در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده‌اند. فهرست کامل دریافت کنندگان ستاره در سال ۲۰۲۰ از سوی کمیته انتخاب […]


دریافت کنندگان ستاره در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود در سال ۲۰۲۰ معرفی شدند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بتمن، جولیا رابرتز و اسپایک لی از جمله چهره‌های هنری هستند که برای دریافت ستاره در پیاده‌رو مشاهیر در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده‌اند.

فهرست کامل دریافت کنندگان ستاره در سال ۲۰۲۰ از سوی کمیته انتخاب پیاده‌رو مشاهیر اتاق بازرگانی هالیوود اعلام شد و از میان فهرست بلندی از دست‌اندرکاران صنعت سرگرمی شامل تلویزیون، تئاتر و رادیو و سینما این چهره‌ها انتخاب شدند.

ماهرشالا علی برنده ۲ جایزه اسکار که امسال برای بازی در «کتاب سبز» این جایزه را برد از جمله چهره‌های بخش سینماست که این افتخار نصیبش می‌شود. اسپایک لی، جولیا رابرتز، کریس همسورث و اوکتاویا اسپنسر دیگر چهره‌های صنعت سینما هستند که سال آینده ستاره‌دار می‌شوند.

اعلام شده بتمن ابرقهرمانی که از دل کمیک‌بوک بیرون آمد نیز یک ستاره خواهد گرفت.

در بخش تلویزیون اندی کوهن میزبان شوی شبانه و وندی ویلیامز ستاره‌دار می‌شوند. کریستینا اپلگیت و تری کروز نیز از بازیگران سریال‌های تلویزیونی هستند که ستاره‌دار خواهند شد.

در بخش موسیقی «فیفتی سنت»، آلیشیا کیز، بیلی آیدل و تانیا تاکر به فهرست ستاره‌دارها افزوده می‌شوند.

بیل پوتر بازیگر برنده تونی و نیز دیو چاپل کمدین از هنر تئاتر نیز به پیاده‌رو مشاهیر می‌روند.

در مجموع گفته شده در سال ۲۰۲۰ کمیته انتخاب به ۳۵ چهره هنری در پیاده‌رو مشاهیر ستاره می‌دهد.

در این فهرست اندی کافمن و مادی واترز نیز جای دارند که این ۲ چهره پس از درگذشت‌شان با دریافت این ستاره تجلیل می‌شوند.