حال عمومی جمال شورجه رو به بهبود است/ ترخیص تا چند روز آینده

تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «حضرت موسی(ع)» ضمن اعلام بهبود وضعیت عمومی جمال شورجه، از احتمال ترخیص این کارگردان تا چند روز آینده خبر داد. احمد میرعلایی تهیه‌کننده سریال «حضرت موسی (ع)» در گفتگو با سینما خراسان درباره وضعیت جمال شورجه کارگردان این سریال که روز گذشته به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شده بود، بیان کرد: […]


تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «حضرت موسی(ع)» ضمن اعلام بهبود وضعیت عمومی جمال شورجه، از احتمال ترخیص این کارگردان تا چند روز آینده خبر داد.

احمد میرعلایی تهیه‌کننده سریال «حضرت موسی (ع)» در گفتگو با سینما خراسان درباره وضعیت جمال شورجه کارگردان این سریال که روز گذشته به دلیل بیماری در بیمارستان بستری شده بود، بیان کرد: خدا را شکر وضعیت سلامتی آقای شورجه بهتر است اما هنوز شرایط مناسب برای ملاقات عمومی ندارد.

وی ادامه داد: ایشان فعلاً در شرایطی است که بهتر است ملاقات نداشته باشد مگر در سطح بالای مقامات ارشد وگرنه ملاقات عمومی ندارند.

میرعلایی در پایان با اشاره به نظر پزشکان درباره سلامتی شورجه گفت: خود آقای شورجه می‌خواهد زودتر مرخص شود اما پزشکان می‌گویند چند روز دیگر در بیمارستان بماند برایش بهتر است و امیدواریم هر چه زودتر شرایط برای مرخص شدنش مهیا شود، ان شاءالله تا چند روز آینده مرخص می‌شود.

جمال شورجه کارگردان فیلم‌هایی چون «سی و سه روز» و «شب دهم» است و این روزها مجموعه «حضرت موسی (ع)» را برای تلویزیون در پیش تولید دارد.