داوران بخش پایان‌نامه‌های جشنواره پویانمایی معرفی شدند

داوران بخش پایان‌نامه‌های یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران معرفی شدند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ناصر گل‌محمدی، محمدرضا حسنایی و کیارش زندی در حالی به داوری بخش پایان‌نامه‌های علمی یازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی می‌پردازند که احمد سفلایی به عنوان دبیر این بخش از جشنواره معرفی شده است. «گسترش پویانمایی» سرفصلی است […]


داوران بخش پایان‌نامه‌های یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران معرفی شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، ناصر گل‌محمدی، محمدرضا حسنایی و کیارش زندی در حالی به داوری بخش پایان‌نامه‌های علمی یازدهمین جشنواره‌ بین‌المللی پویانمایی می‌پردازند که احمد سفلایی به عنوان دبیر این بخش از جشنواره معرفی شده است.

«گسترش پویانمایی» سرفصلی است که دانش آموختگان کارشناسی ارشد و مقطع دکتری، ۱۴۴ عنوان پایان‌نامه‌ را بر اساس آن خلق کرده‌اند.

از بین چکیده‌های رسیده به دبیرخانه‌ جشنواره پویانمایی، ۲۴ اثر برای ارایه پوستر علمی انتخاب و از میان آن‌ها ۶ اثر برای سخنرانی در نشست علمی جشنواره برگزیده شده‌اند.

این داوران در روز ۶ اسفند پایان‌نامه‌ها را داوری می‌کنند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان است.