دنیل کریگ در نمایش خیریه حاضر می‌شود/ تجربه تئاتری برای جیمز باند

دنیل کریگ بازیگر نقش «جیمز باند» در یک عمل به نفع خیریه یک شب روی صحنه تئاتر می‌رود. به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، یک نمایش که فقط یک شب روی صحنه خواهد بود، با حضور دنیل کریگ و به قصد خیریه برگزار می‌شود. دنیل کریگ پیشتر در سال ۲۰۱۶ در کارگاه […]


دنیل کریگ بازیگر نقش «جیمز باند» در یک عمل به نفع خیریه یک شب روی صحنه تئاتر می‌رود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، یک نمایش که فقط یک شب روی صحنه خواهد بود، با حضور دنیل کریگ و به قصد خیریه برگزار می‌شود.

دنیل کریگ پیشتر در سال ۲۰۱۶ در کارگاه تئاتر نیویورک و خارج از برادوی یک شب در برابر دیوید اویلوو روی صحنه رفته بود و در نمایش «اوتللو» ظاهر شده بود که با اقبال بسیار منتقدان هم روبه رو شد.

اکنون او ۱۰ مارس در یک نمایش یک شبه به روخوانی نمایش «یک شماره» کاریل چرچیل می‌پردازد و یک بار دیگر با کارگردان نمایش «اوتللو» یعنی سم گولد همراه می‌شود.

این برنامه برای گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس کارگاه تئاتر نیویورک برگزار می شود.

کریگ با درام چرچیل بیگانه نیست و سال ۲۰۰۲ در برابر مایکل گمبون در تئاتر سلطنتی لندن به کارگردانی استیون دالدری این نمایش را اجرا کرده بود.

این نمایش که درباره کلونینگ یا شبیه‌سازی انسان و قرار دادن طبیعت در برابر طبیعت است، نخستین بار در آمریکا در سال ۲۰۰۴ روی صحنه رفت. بازیگران این نمایش در آن سال سم شپرد و دالاس رابرتس بودند. کمپانی کارگاه تئاتر نیویورک در طی ۳۰ سال اخیر بارها میزبان آثار چرچیل دراماتیست انگلیسی بوده است.

یک نسخه تلویزیونی هم از «یک شماره» با همکاری بی‌بی‌سی و اچ‌بی‌او با بازی ریس ایفنس و تاک ویلکینسون ساخته شده ست.

در حالی که هنوز دیگر بازیگرانی که در کنار دنیل کریگ به روخوانی این نمایش می‌پردازند معرفی نشده‌اند، اما اعلام شده پیش فروش بلیت این نمایش به قیمت ۵۰۰ دلار شروع شده است.

کریگ پیشتر دو بار در برادوی ظاهر شده است که یک بار در سال ۲۰۰۹ با بازی در برابر هیو جکمن در درامی درباره پلیس شیکاگو با عنوان «باران بی‌امان» بود و بار دوم در سال ۲۰۱۳ در کنار همسرش ریچل وایز و رفیع اسپال در نمایشی از هرولد پینتر با عنوان «خیانت» به کارگردانی مایک نیکولز ظاهر شد.

او در ماه نوامبر در سینما با درامی معاصر از رایان جانسون با عنوان «چاقوها بیرون» با بازی جیمی لی کورتیس، مایکل شنون، کریس اوانز و تونی کولت دیده خواهد شد.

کریک بازیگر بیست و پنجمین فیلم «جیمز باند» هم خواهد بود که پنجمین فیلم او در نقش این شخصیت و این بار به کارگردانی کری فوکوناگا خواهد بود.