دورخیز یک فیلم‌اولی برای «فجر۳۸»/ سرمایه‌گذاران از سینما می‌ترسند

سمیرا برادری تهیه‌کننده سینما از دریافت پروانه ساخت برای فیلم سینمایی «زاوالا» به‌عنوان اولین تجربه کارگردانی ارسلان امیری و تلاش برای رساندن آن به جشنواره فجر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سمیرا برادری تهیه‌کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر مشغول آماده‌سازی فیلم سینمایی «بی سر» به کارگردانی […]


سمیرا برادری تهیه‌کننده سینما از دریافت پروانه ساخت برای فیلم سینمایی «زاوالا» به‌عنوان اولین تجربه کارگردانی ارسلان امیری و تلاش برای رساندن آن به جشنواره فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سمیرا برادری تهیه‌کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر مشغول آماده‌سازی فیلم سینمایی «بی سر» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی هستیم و این روزها مراحل صداگذاری آن توسط حسین قورچیان سپری می‌شود.

وی درباره دیگر فعالیت‌های خود گفت: به تازگی پروانه ساخت فیلم سینمایی «زاوالا» به کارگردانی ارسلان امیری را دریافت کرده‌ایم. این فیلم که برای آن یک اسم من درآوردی گذاشته‌ایم اولین فیلم ارسلان امیری در مقام کارگردان است البته او پیش از این در آثار آیدا پناهده نویسندگی و کار تدوین را انجام داده بود.

برادری عنوان کرد: با توجه به اینکه این روزها سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در عرصه سینما ترسیده‌اند پیدا کردن سرمایه‌گذار کمی سخت شده با این وجود اگر کسی با ما در این حوزه همراهی کند پیش تولید و تولید «زاوالا» را در فصل پاییز شروع می‌کنیم تا بتوانیم فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانیم.

این تهیه‌کننده اظهار کرد: «زاوالا» یک کمدی گروتسک است که وقتی فیلمنامه آن را خواندم به شدت از آن خوشم آمد البته باید بگویم ارسلان امیری کارگردان فیلم اولی است که چندان هم فیلم اولی محسوب نمی‌شود چراکه او سابقه کار در آثار سینمایی را داشته است. همانطور هم گفتم این فیلمنامه توجه ما را جلب کرد و تصمیم گرفتیم آن را بسازیم از همین رو اگر شرایط مهیا شود فیلم را در یک فضای روستایی جلوی دوربین می بریم.