دو بازیگر اسکاری بار دیگر «مکبث» را زنده می‌کنند

دنزل واشینگتن و فرانسس مک‌دورماند در نسخه سینمایی «مکبث» هم‌بازی می‌شوند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، دنزل واشینگتن و فرانسس مک دورماند دو بازیگر برنده اسکار برای نخستین بار در اقتباسی از شکسپیر هم‌بازی می‌شوند. نسخه اقتباسی جوئل کوئن از «مکبث» بر مبنای فیلمنامه اوریجینال وی و به کارگردانی خودش ساخته می‌شود. […]


دنزل واشینگتن و فرانسس مک‌دورماند در نسخه سینمایی «مکبث» هم‌بازی می‌شوند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، دنزل واشینگتن و فرانسس مک دورماند دو بازیگر برنده اسکار برای نخستین بار در اقتباسی از شکسپیر هم‌بازی می‌شوند.

نسخه اقتباسی جوئل کوئن از «مکبث» بر مبنای فیلمنامه اوریجینال وی و به کارگردانی خودش ساخته می‌شود. انتظار می‌رود این فیلم پیش از پایان امسال کار فیلمبرداری‌اش را آغاز کند.

این نخستین کار جوئل کوئن بدون همراهی برادرش اتان کوئن است.

تهیه‌کننده این فیلم اسکات رودین خواهد بود.

داستان مشهور شکسپیر درباره یک لرد با بازی واشینگتن است که بر مبنای تلقین جادوگران و همکاری همسرش، قصد دارد به هر ترتیبی شده شاه اسکاتلند شود.

به این ترتیب واشینگتن برنامه شلوغی برای امسال دارد. او اول در پاییز پیش روی با تریلر «چیزهای کوچک» برای کمپانی برادران وارنر جلوی دوربین می‌رود و سپس در آغاز سال ۲۰۲۰ در «مکبث» نقش‌آفرینی می‌کند. او همچنین تجربه بعدی کارگردانی‌اش را با «مجله جوردن» با بازی مایکل بی جوردن در پیش رو دارد.

کوئن «ترانه باستر اسکراگز» را با همکاری برادرش کارگردانی و فیلمنامه آن را با همکاری وی نوشته بود و نامزدی اسکار اقتباسی را کسب کرد.