«دَد» تجربه‌ای در ژانر وحشت را رقم می زند

نمایش «دَد» به نویسندگی و کارگردانی حمید خرم که در تماشاخانه نوفل لوشاتو روی صحنه است، اثری است که در ژانر وحشت اجرا می‌شود. به گزارش سینما خراسان، نمایش «دد» که از ۱۸ فروردین با نویسندگی و کارگردانی حمید خرم و تهیه کنندگی رضا دادویی در تماشاخانه نوفل لوشاتو به صحنه رفته، تلاش کرده است […]


نمایش «دَد» به نویسندگی و کارگردانی حمید خرم که در تماشاخانه نوفل لوشاتو روی صحنه است، اثری است که در ژانر وحشت اجرا می‌شود.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «دد» که از ۱۸ فروردین با نویسندگی و کارگردانی حمید خرم و تهیه کنندگی رضا دادویی در تماشاخانه نوفل لوشاتو به صحنه رفته، تلاش کرده است تا تجربه تازه ای در یکی از ژانرهای کمتر تجربه شده در سینما و تئاتر ایران یعنی ژانر وحشت را ارائه دهد.

نمایش «دد» پیش از این موفق شده بود سه جایزه بهترین کارگردانی و بازیگری زن و مرد را از جشنواره تئاتر دانشگاه آزاد از آن خود کند.

محسن آچاک، ایما صنایع زیبا، کیانا طالبی، حمید خرم، علی شیرپی، عطیه خورسند، فاطمه حمیدی، فاطمه الله ویرنی، عسل بهزادی، سیما غلامزاده بازیگران این نمایش هستند.

دیگر عوامل نمایش «دَد» عبارتند از: بهروز سیفی طراح صدا و افکت، رضا مریوند، امین شکوهی انتخاب موسیقی، مهدی دوایی طراح پوستر و بروشور، ندا کریمی طراح گریم، فرشاد نصیری طراح نور، سیامک قطاعی مدیر اجرایی، محسن آچاک، ایما صنایع زیبا دستیار کارگردان، امیر خرازی عکاس، گروه ربلز و محمدرضا وفایی نژاد ساخت تیزر، علی شکوهی، مونی حسینی ساخت آکسسوار، حسن سیاووشی، عطا فرهمند، محمد رضا سرایی صحنه و محمد هوشنگی سرمایه گذار.

نمایش «دَد» فروردین و اردیبهشت ماه، هر شب به جز شنبه ها از ساعت ۱۹:۴۵ در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می رود.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این نمایش به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.