رابرت دنیرو در آرزوی جهان بدون ترامپ/ گرامیداشت گروه بیتلز

در حالی که جشنواره فیلم ترایبکا با نمایش فیلم «دیروز» ساخته دنی بویل به پایان رسید، در این مراسم رابرت دنیرو آرزو کرد در جهانی بدون ترامپ زندگی کنیم. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یو اس. ای.تودی؛ «آیا می‌توانید جهانی بدون ترامپ را مجسم کنید؟»؛ این آرزویی بود که رابرت دنیرو بنیانگذار جشنواره […]


در حالی که جشنواره فیلم ترایبکا با نمایش فیلم «دیروز» ساخته دنی بویل به پایان رسید، در این مراسم رابرت دنیرو آرزو کرد در جهانی بدون ترامپ زندگی کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یو اس. ای.تودی؛ «آیا می‌توانید جهانی بدون ترامپ را مجسم کنید؟»؛ این آرزویی بود که رابرت دنیرو بنیانگذار جشنواره فیلم ترایبکا در مراسم اختتامیه این جشنواره مطرح کرد.

در این مراسم که با نمایش فیلم «دیروز» جدیدترین فیلم دنی بویل به عنوان فیلم اختتامیه همراه بود، رابرت دنیرو با الهام از این فیلم سخنان جالبی به زبان آورد.

فیلم دنی بویل درباره جهانی است که جهان از خواب بیدار می‌شود و هرگز چیزی از گروه بیتلز نشنیده است.

رابرت دنیرو با حضور روی صحنه پیش از نمایش فیلم با توضیحی کوتاه درباره فیلم گفت: چنین چیزی مرا ناراحت می‌کند اما ایده دیگری دارم و آن اینکه جهان از خواب بیدار شود و هرگز چیزی از ترامپ نشنیده باشد. چنین فیلمی می‌تواند موجب شادی همه ما شود.

این فیلم با اقبال بسیار تماشاگران روبه رو شد و در مراسم بارها از گروه بیتلز یاد و از آنها برای تاکید بر صلح تمجید شد.

پیشتر نمایش تریلر فیلم در ماه فوریه وایرال شده بود و بیش از ۳۰ میلیون نفر آن را در یوتیوب تماشا کرده بودند.

این فیلم خوشایند موزیکال به کارگردانی دنی بویل سازنده «میلیونر زاغه نشین» بر مبنای فیلمنامه ریچارد کورتیس ساخته شده است.

جشنواره فیلم ترایبکا از ۲۴ آوریل تا ۵ می ادامه داشت.