رونمایی از اولین تیزر «ضربه فنی»

اولین تیزر فیلم سینمایی «ضربه فنی» بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره کودک و نوجوان همزمان با آغاز اکران رونمایی شد. دریافت ۴ MB به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران «ضربه فنی» از امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه در سینماهای سراسر کشور آغاز شده است. این فیلم به کارگردانی غلامرضا […]


اولین تیزر فیلم سینمایی «ضربه فنی» بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره کودک و نوجوان همزمان با آغاز اکران رونمایی شد.

دریافت ۴ MB

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران «ضربه فنی» از امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه در سینماهای سراسر کشور آغاز شده است.

این فیلم به کارگردانی غلامرضا رمضانی در سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان حضور داشت و توانست سه جایزه پروانه زرین هیات داوران کودکان و نوجوانان برای فیلم نوجوان، پروانه زرین بهترین فیلمنامه و پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان را به دست آورد.

تیزر این فیلم سینمایی را روح‌الله موحدی ساخته است.

در «ضربه فنی» نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا نقش‌آفرینی می‌کنند.

«ضربه فنی» درباره سه نوجوان است که هرکدام از راهی به دنبال قهرمانی در یک جام معتبر هستند اما «همیشه قهرمان اونی نیست که برنده میشه!»

این فیلم محصول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید و توسط موسسه سیمای مهر پخش می‌شود.

همچنین علاقه‌مندان برای هماهنگی و رزرو مدارس می‌توانند با شماره ٧۵٢۵٩٠٠٠ تماس بگیرند.