رونمایی از جدیدترین تیزر «نت‌های مسی یک رویا»

جدیدترین تیزر مستند «نت‌های مسی یک رویا» به بهانه حضور این فیلم در جشنواره لوکارنو ۲۰۱۹، رونمایی شد. دریافت ۱۱ MB به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، جدیدترین تیزر فیلم مستند «نت‌های مسی یک رویا» به تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی رضا فرهمند، با موسیقی کریستف رضاعی، برای حضور در […]


جدیدترین تیزر مستند «نت‌های مسی یک رویا» به بهانه حضور این فیلم در جشنواره لوکارنو ۲۰۱۹، رونمایی شد.

دریافت ۱۱ MB

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، جدیدترین تیزر فیلم مستند «نت‌های مسی یک رویا» به تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی رضا فرهمند، با موسیقی کریستف رضاعی، برای حضور در اولین تجربه بین‌المللی خود، رونمایی شد.

هفتاد و دومین جشنواره فیلم لوکارنو تا کمتر از ۲ هفته دیگر در کشور سوییس برگزار می‌شود که «نت‌های مسی یک رویا» به عنوان تنها نماینده سینمای ایران در بخش رقابتی هفته منتقدان این جشنواره، حضور دارد.

بخش رقابتی هفته منتقدان روی فیلم‌های نوآورانه با محتواهای بزرگ تمرکز می‌کند.

پخش بین المللی این فیلم با «ArtHouse Cinematheque» با مدیریت مرجان علیزاده است.

«نت های مسی یک رویا» درباره مَلّوک، پسری ۱۰ ساله است که با دوستانش سیم‌های مسی خانه‌های ویران شده در جنگ را برای گذران زندگی جمع می کنند و می فروشند اما شوق رسیدن به آرزویی کودکانه، گرمای امید را در دل آنها زنده می کند و به خرابه‌ها و ویرانه‌ها رنگ و شادی می بخشد.

جشنواره فیلم لوکارنو پس از جشنواره های کن، ونیز و برلین، چهارمین جشنواره معتبر دنیا به شمار می رود که هفتاد و دومین دوره آن ۱۶ تا ۲۶ مرداد برگزار می شود.