رونمایی از دیوارنگاره تازه میدان ولیعصر(عج) همزمان با روز قدس

در آستانه روز قدس، جدیدترین دیوارنگاره میدان ولی‌عصر (عج) با عنوان «فَأَغرَقناهُم أَجمَعینَ» بامداد هفتم خردادماه رونمایی شد. به گزارش سینما خراسان، جدیدترین دیوارنگاره میدان ولی‌عصر (عج) در آستانه برگزاری روز قدس، بامداد هفتم خردادماه با عنوان «فَأَغرَقناهُم أَجمَعینَ» جانمایی شد. این دیوارنگاراه در خانه‌طراحان‌انقلاب‌اسلامی طراحی و چاپ شده است و ⁩ایده‌پرداز آن پویا سرابی، […]

در آستانه روز قدس، جدیدترین دیوارنگاره میدان ولی‌عصر (عج) با عنوان «فَأَغرَقناهُم أَجمَعینَ» بامداد هفتم خردادماه رونمایی شد.

به گزارش سینما خراسان، جدیدترین دیوارنگاره میدان ولی‌عصر (عج) در آستانه برگزاری روز قدس، بامداد هفتم خردادماه با عنوان «فَأَغرَقناهُم أَجمَعینَ» جانمایی شد.

این دیوارنگاراه در خانه‌طراحان‌انقلاب‌اسلامی طراحی و چاپ شده است و ⁩ایده‌پرداز آن پویا سرابی، محمد تقی‌پور و محمد شکیبا طراحان گرافیک این اثر، ⁩محمد قائلی انتخاب شعار، سینا رعیت‌دوست عکاس، محمود آراسته‌نسب ⁩مسئول آتلیه گرافیک، حسام پاشایی ⁩طراح کانسپت، مجتبی حسن‌زاده ⁩ترکیب نوشتار و صابر فرخی ⁩مدیر تولید آن هستند.

شعار این دیوارنگاره برگرفته از آیه «فلَمّا آسَفونَا ٱنتَقَمنا مِنهُم فَأَغرَقناهُم أَجمَعینَ (الزخرف ۵۵) وقتی ما را به خشم آوردند، از آنها انتقام گرفتیم و همه‌شان را غرق کردیم» است که به چهار زبان عربی، انگلیسی، فارسی و عبری روی دیوارنگاره نوشته شده است.