رونمایی از پوستر نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند»

همزمان با آغاز اجراهای نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند» که تازه‌ترین تولید تئاتر مستقل است، از پوستر این نمایش رونمایی شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند» نوشته سفی اکسانن به کارگردانی هستی حسینی شب گذشته ۱۷ اردیبهشت در حالی به صحنه رفت که از پوستر […]


همزمان با آغاز اجراهای نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند» که تازه‌ترین تولید تئاتر مستقل است، از پوستر این نمایش رونمایی شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، نمایش «وقتی کبوترها ناپدید شدند» نوشته سفی اکسانن به کارگردانی هستی حسینی شب گذشته ۱۷ اردیبهشت در حالی به صحنه رفت که از پوستر این نمایش نیز رونمایی شد.

طراحی پوستر تازه‌ترین تولید تئاتر مستقل بر عهده مهدی دوایی بوده که پیش از این سابقه همکاری با مجموعه تئاتر مستقل و بسیار دیگر از گروه‌های تئاتری را در کارنامه خود ثبت کرده است.

«وقتی کبوترها ناپدید شدند» دهمین نمایشی است که با حمایت تئاتر مستقل تولید می‌شود.

«باد شیشه را می‌لرزاند»، «رویای یک شب نیمه تابستان»، «رومئو و ژولیت»، «اپراتور نسل چهارم»، «گتو»، «بخواب در رویاهایت»، «رومولیت»، «شپش» و «سیزده» از جمله نمایش‌هایی هستند که پیش از این و با حمایت تئاتر مستقل تولید شده‌اند.

مهدی پاکدل، خاطره حاتمی، عباس خداقلی‌زاده، شهروز دل‌افکار، سارا زینعلی، الهه شه‌پرست، مهدی کوشکی و مجید نوروزی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

ماجرای نمایش که پس از ۸ ماه تمرین از ۱۷ اردیبهشت ماه به صحنه رفته است، در دوران جنگ جهانی دوم می‌گذرد و فراز و نشیب‌های زندگی یک هنرمند وابسته را در این دوران پی می‌گیرد.