رونمایی از پوستر «پستچی پابلو نرودا»

پوستر تازه‌ترین اثر علیرضا کوشک جلالی با نگاهی بر سیاست حاکم در متن و ارتباط حسی نمایشنامه با سبک شعری پابلو نرودا طراحی شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، «پستچی پابلو نرودا» به نویسندگی آنتونیا اسکارمتا با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از ۴ مرداد در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به صحنه […]


پوستر تازه‌ترین اثر علیرضا کوشک جلالی با نگاهی بر سیاست حاکم در متن و ارتباط حسی نمایشنامه با سبک شعری پابلو نرودا طراحی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، «پستچی پابلو نرودا» به نویسندگی آنتونیا اسکارمتا با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از ۴ مرداد در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود. همزمان با رونمایی پوستر «پستچی پابلو نرودا» پیش فروش بلیت نمایش نیز از امروز ۲۴ تیرماه در سایت تیوال آغاز می‌شود.

در این نمایش بازیگرانی چون رویا تیموریان، امیر کاوه آهنین جان، اشکان خطیبی، دنیا مدنی حضور دارند. آهنگساز این نمایش نیز امیر عظیمی است.

در خلاصه نمایش آمده است: نمایشنامه «پستچی پابلو نرودا» بیانگر زندگی مردم شیلی و نحوه ارتباط تنگاتنگ آنها با پابلو نرودا و اشعار اوست. ما شاهد تاثیر عمیق او بر مردم هستیم. او آموزگار عشق است. ماریوی پستچی در ارتباط با شاعر بزرگ به رمز و راز عشق پی می‌برد. عشقی که نه تنها ماریو بلکه مردمان سراسر جهان را به مرز جنون می‌کشد.

علاقه‌مندان برای خرید بلیت می‌توانند از امروز دوشنبه ٢۴ تیر به سایت تیوال مراجعه کنند.