«زمان» آماده نمایش شد

فیلم «زمان» به کارگردانی مهدی باقری آماده نمایش شد. دریافت ۵ MB مهدی باقری کارگردان فیلم «زمان» در گفتگو با سینما خراسان درباره آماده‌سازی نهایی این فیلم گفت: ما برای ساخت فیلم «زمان» در مورد هستی زندگی تحقیق کردیم تا به مهترین اصل زندگی یعنی زمان رسیدیم، اولین جرقه های شناخت و درک زمان در […]


فیلم «زمان» به کارگردانی مهدی باقری آماده نمایش شد.

دریافت ۵ MB

مهدی باقری کارگردان فیلم «زمان» در گفتگو با سینما خراسان درباره آماده‌سازی نهایی این فیلم گفت: ما برای ساخت فیلم «زمان» در مورد هستی زندگی تحقیق کردیم تا به مهترین اصل زندگی یعنی زمان رسیدیم، اولین جرقه های شناخت و درک زمان در غرب در کتاب «ایلیاد واودیسه» هومر مطرح شد و افلاطون نیز زمان را تابع ابدیت بی کران می دانست.

وی ادامه داد: پیش تولید این فیلم، ۱۰ فروردین ماه سال جاری آغاز شد، تصویربرداری ۱۵ تیر ماه آغاز و ۲۸ دی ماه مراحل فنی «زمان» به پایان رسید.

باقری گفت: درخواست حضور «زمان» را به جشنواره فیلم کن ارائه کرده‌ایم و در تلاش هستیم تا این فیلم در دیگر جشنواره‌های بین المللی حضور پیدا کند.

در خلاصه داستان «زمان» آمده است: زمان، تصمیم گیرنده اتفاق‌هایی است که در اتاقی عجیب رخ می‌دهد.

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: مهدی باقری، نقاش: مهتاب حصارکی، فیلمبردار و عکاس و نور: عباس عبدالهی، دستیار فیلمبردار و نور: رامین محسنی، آهنگساز: مرتضی طباطبایی، بازیگران متین علی غنی، بهار وهابی، النا مکاری، مریم دهقانی، منشی صحنه و عکاس پشت صحنه: محمد حسین ابراهیمی.