سازندگان «جاندار» یک عاشقانه می‌سازند/ خیز برای حضور در «فجر ۳۸»

حسین امیری دوماری کارگردان سینما عنوان کرد که با همراهی پدرام پورامیری در نظر دارند یک فیلم سینمایی عاشقانه برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بسازند. حسین امیری دوماری کارگردان سینما در گفتگو با سینما خراسان درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر من و پدرام پورامیری مشغول نگارش فیلمنامه‌ای هستیم […]


حسین امیری دوماری کارگردان سینما عنوان کرد که با همراهی پدرام پورامیری در نظر دارند یک فیلم سینمایی عاشقانه برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بسازند.

حسین امیری دوماری کارگردان سینما در گفتگو با سینما خراسان درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: در حال حاضر من و پدرام پورامیری مشغول نگارش فیلمنامه‌ای هستیم که تاکنون سیناپس آن آماده شده و فکر می‌کنم تا یکی دو ماه آینده ضمن تمام شدن نگارش فیلمنامه، درخواست پروانه ساخت بدهیم.

وی با اشاره به اینکه هنوز نامی برای این فیلمنامه انتخاب نکرده‌اند، اظهار کرد: این فیلم که قرار است من و پدرام امیری به طور مشترک کارگردانی آن را انجام دهیم درباره روابط و یک اثر عاشقانه است به طوری که فضای آن به طور کامل با ساخته قبلی ما با نام «جاندار» تفاوت دارد ضمن اینکه در نظر داریم آن را برای نمایش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده کنیم.

امیری در پایان عنوان کرد: هنوز درباره اینکه چه کسی را برای ایفای نقش‌های این فیلم به اجماع نرسیده‌ایم اما نکته دیگر است که ما توانسته‌ایم برای این فیلم سرمایه گذار پیدا کنیم.

حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری پیش از این با فیلم سینمایی «جاندار» را در بخش «نگاه نو» سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشتند.

در خلاصه داستان «جاندار» که فیلمی با موضوع قصاص است آمده است: «همزمان با شب عقدکنان اسماء، تک دختر یک خانواده ۶ نفره، برادر خواستگار سابقش به در منزل آنها می‌آید تا مراسم را به هم بزند. درگیری برادران و پدر اسماء با مهاجمان منجر به مرگ یکی از مهاجمان شده و ماجراهای پیچیده‌ای رقم می‌خورد.»