ساکت با «همنوازان فاخته» کنسرت می‌دهد/ خوانندگی وحید تاج

گروه «همنوازان فاخته» به سرپرستی خشایار پارسا جمعه بیست و یکم تیر به اجرای آثاری از کیوان ساکت با خوانندگی وحید تاج می پردازد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، کنسرت گروه موسیقی «همنوازان فاخته» به سرپرستی خشایار پارسا، ساعت ۲۱ روز جمعه بیست و یکم تیر به آهنگسازی کیوان ساکت و خوانندگی وحید […]


گروه «همنوازان فاخته» به سرپرستی خشایار پارسا جمعه بیست و یکم تیر به اجرای آثاری از کیوان ساکت با خوانندگی وحید تاج می پردازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، کنسرت گروه موسیقی «همنوازان فاخته» به سرپرستی خشایار پارسا، ساعت ۲۱ روز جمعه بیست و یکم تیر به آهنگسازی کیوان ساکت و خوانندگی وحید تاج در سالن هلال احمر شهر تنکابن برگزار می‌شود.

«همنوازان فاخته» که طی سال های گذشته همکاری مستمری با هنرمندان شناخته شده موسیقی ایران چون احمد شکوری، مهدی شهسوار، هادی فیض آبادی، اصغر رستمی، علی زند وکیلی، مهدی امامی و محبعلی بخشی داشته در راستای همکاری با نوازندگان، آهنگسازان و خوانندگان صاحب سبک، این بار از کیوان ساکت و وحید تاج برای همکاری و اجرای تعدادی کنسرت در شمال کشور دعوت به همکاری کرده است.

دغدغه اصلی گروه «همنوازان فاخته» آهنگسازی و تمرکز بر روی موسیقی دوره تیموری و مکتب منتظمیه است اما در این بین، این گروه تلاش دارد تا سبک ها و شیوه های بزرگان موسیقی ایران را با اجرایی متفاوت روی صحنه ببرد.

خشایار پارسا سرپرست، تنبک، هامون بهرامی مقدم سنتور، ابوذر حسینی عود، آرمان حیدریان کمانچه، مجید محمدی تار و علیرضا رسولی کمانچه آلتو نوازندگان گروه همنوازان فاخته را تشکیل می دهند که در کنار کیوان ساکت آهنگساز و نوازنده تار و وحید تاج خواننده به هنرنمایی خواهند پرداخت.