سردار دهقان مهمان «سرباز» شد/چالش محدودیت تردد برای مخاطبان «فجر»

چهارمین روز از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور برخی چهره‌های سیاسی در سالن‌های میزبان جشنواره و همچنین برخی نکات و حواشی دیگر سپری شد. به گزارش سینما خراسان، روز سه شنبه ۱۴ بهمن سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر چهارمین روز برگزاری خود را سپری کرد. در این روز تمامی اجراهای جشنواره […]

چهارمین روز از سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با حضور برخی چهره‌های سیاسی در سالن‌های میزبان جشنواره و همچنین برخی نکات و حواشی دیگر سپری شد.

به گزارش سینما خراسان، روز سه شنبه ۱۴ بهمن سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر چهارمین روز برگزاری خود را سپری کرد. در این روز تمامی اجراهای جشنواره به دکتر شیرین روحانی راد از شهدای مدافع سلامت تقدیم شد.

در این روز شیوا قاسمی‌پور نماینده مریوان به تماشای نمایش «آژاکس» فاتح بادپروا در چهارسوی مجموعه تئاتر شهر نشست و سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در صنایع دفاعی تماشاگر نمایش «سرباز» به کارگردانی حسین پارسایی شد که در تالار وحدت روی صحنه رفت.

نمایش‌های مختلف صحنه‌ای و خیابانی در چهارمین روز جشنواره سی و نهم اجرا و همچون روزهای گذشته برخی با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان همراه شدند.

یکی از آثاری که در چهارمین روز جشنواره تئاتر فجر با استقبال مخاطبان و علاقه مندان به تئاتر به صحنه رفت، نمایش «اتول سورون» به کارگردانی شهروز دل افکار بود که در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفت.

البته حاشیه‌ای که برای اجرای این اثر نمایشی به وجود آمد، تأخیر در ساعت شروع اجرا بود.

به دلیل ضبط تصویری اجرای «اتول سورون» توسط ستاد برگزاری جشنواره سی و نهم برای پخش مجاری آن، اجرای نمایش که قرار بود ساعت ۱۹ آغاز شود با تأخیر بیش از ۳۰ دقیقه‌ای همراه شد.

این در حالی است که مدت زمان اجرای «اتول سورون» در جدول جشنواره ۱۰۰ دقیقه اعلام شده بود و با توجه با تأخیر بیش از ۳۰ دقیقه‌ای رخ داده، برخی از مخاطبان که از وسیله نقلیه شخصی خود برای حضور در تماشاخانه ایرانشهر استفاده کرده بودند، با مشکل محدودیت تردد شبانه مواجه شوند و این امر با گلایه این گروه از مخاطبان همراه بود.