سریال «ارباب حلقه‌ها» جلو می‌رود/ انتخاب اولین بازیگر مجموعه

سریال «ارباب حلقه‌ها» که از سوی آمازون در دست ساخت است، اولین بازیگر خود را شناخت. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، مارکلا کاوانا اولین بازیگری است که برای بازی در این سریال فانتزی حماسی انتخاب شده است. اینکه چه شخصیتی باید توسط کاوانا ایفا شود هنوز به‌صورت رسمی اعلام […]


سریال «ارباب حلقه‌ها» که از سوی آمازون در دست ساخت است، اولین بازیگر خود را شناخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، مارکلا کاوانا اولین بازیگری است که برای بازی در این سریال فانتزی حماسی انتخاب شده است.

اینکه چه شخصیتی باید توسط کاوانا ایفا شود هنوز به‌صورت رسمی اعلام نشده اما گفته می‌شود شخصیتی به نام «تایرا» به او سپرده می‌شود.

کاوانا با بازی در سریال استرالیایی «رامپر استامپر» شناخته شد. او در سریال «پیک‌نیک در هنگینگ راک» هم بازی کرده بود.

فیلمنامه سریال «ارباب حلقه‌ها» را جی‌دی پین و پاتریک مک‌کی می‌نویسند. یک ماه پیش اعلام شد جی.‌ای. بایونا کارگردان «دنیای ژوراسیک» نیز برای کارگردانی اپیزودهایی از فصل اول آن انتخاب شده است.

درباره این سریال اطلاعات زیادی منتشر نشده و تنها گفته شده که داستان آن به پیش از حوادث «یاران حلقه» و «دوران دوم» از کتاب‌های تالکین مربوط می‌شود.

صفحه توئیتر سریال در این باره شعری از تالکین را نقل کرده: «یک حلقه برای حکمرانی بر همگی آنها، یک حلقه برای یافتن آنها، یک حلقه برای آوردن همگی‌آنها و کور کردنشان در تاریکی در سرزمین موردور که سایه‌ها آرمیده‌اند.»

تاریخ شروع فیلمبرداری سریال هنوز نامشخص است.