«سس اضافه» تمام شد/ بازیگر تئاتری که خودکشی می‌کند

فیلمبرداری فیلم کوتاه «سس اضافه» به کارگردانی علیرضا قاسمی به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فیلمبرداری فیلم کوتاه «سس اضافه» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا قاسمی در آلمان به پایان رسید. این فیلم کوتاه ۱۴ دقیقه ای محصول مدرسه سینمای بادن- ووتمبرگ آلمان است و در آن بازیگرانی چون آنتونیو لالو […]


فیلمبرداری فیلم کوتاه «سس اضافه» به کارگردانی علیرضا قاسمی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، فیلمبرداری فیلم کوتاه «سس اضافه» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا قاسمی در آلمان به پایان رسید. این فیلم کوتاه ۱۴ دقیقه ای محصول مدرسه سینمای بادن- ووتمبرگ آلمان است و در آن بازیگرانی چون آنتونیو لالو و بن جانسن حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «هانس یک بازیگر متوسط تئاتر ساعتی قبل از افتتاح نمایش جدیدش دست به خودکشی زده، او در برزخ با فرشته‌ شکمویی گیر افتاده است و تلاش‌هایش برای بازگشت به دنیای زندگان ناکام می‌ماند.»

این کارگردان همچنین به زودی در آکادمی فیلمسازان جشنواره لوکارنو حضور پیدا می کند.

این آکادمی هر سال با دعوت از برترین فیلمسازان جوان روز جهان، پلی را برای ارتباط منتقدان، فعالان صنعت سینما و فیلمسازان ایجاد می کند.

در هفتاد و دومین دوره‌ جشنواره‌ لوکارنو، علیرضا قاسمی فیلمساز ایرانی در کنار استعدادهای جوان دیگری از کشورهای چین، سوییس، ایتالیا، هلند، فرانسه، نپال حضور دارد. همچنین مسترکلاس‌هایی با حضور بزرگان سینما در این دوره برگزار خواهد شد.

علیرضا قاسمی فیلمساز ایرانی پیش از این با فیلم کوتاه «وقت ناهار» نامزد نخل طلای جشنواره‌ کن بوده و در بیش از صد جشنواره‌ بین‌المللی حضور داشته است.

ورکشاپ‌های این دوره از آکادمی فیلمسازان لوکارنو با حضور سینماگرانی چون مارن آده، بونگ جون هو، جان واترز برگزار می‌شود.

هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم لوکارنو ۷ تا ۱۷ آگوست در سوئیس برگزار می‌شود.