سفر فضایی شان پن لغو شد

در حالی که شان پن برای نخستین بار در یک نقش تلویزیونی ظاهر شده بود، شبکه هولو اعلام کرد قصد ساختن فصل دوم این سریال را ندارد. به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، درام فضایی با بازی شان پن که ماه سپتامبر با عنوان «اولین‌ها» روی آنتن رفت، خیلی سریع به پایان […]


در حالی که شان پن برای نخستین بار در یک نقش تلویزیونی ظاهر شده بود، شبکه هولو اعلام کرد قصد ساختن فصل دوم این سریال را ندارد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از هالیوود ریپورتر، درام فضایی با بازی شان پن که ماه سپتامبر با عنوان «اولین‌ها» روی آنتن رفت، خیلی سریع به پایان رسید. این درام فضایی که با بودجه بالا برای شبکه هولو ساخته شد توسط بو ویلیمون سازنده «خانه پوشالی» شکل گرفت.

این درام که نخستین نقش‌آفرینی شان پن در یک سریال تلویزیونی بود به صورت استریم به نمایش درآمد.

سریال «اولین‌ها» امتیاز ۶۸ درصدی در میان منتقدان و امتیاز ۷۹ درصدی درمیان مخاطبان در سایت راتن تومیتوز کسب کرد. ناتاشا مک‌الون، لیساگی همیلتون، هانا ویر و کیکو آگنو دیگر بازیگران سریال بودند.

در این سریال شان پن از جمله گروهی از فضانوردان کارآزموده است که برای یافتن حیات راهی مریخ می‌شوند. مسایل این فضانوردان در زمین نیز در عین حال به صورت موازی در سریال دنبال می شد.

شخصیت اصلی این سریال تام هگرتی با بازی شان پن در قالب مردی غمگین و عجیب و غریب، قصد دارد نجات‌دهنده افراد مجموعه باشد. به همین دلیل هم برخی از تیترهای خبری شامل این بود که داستان مرد غمگین با بازی شان پن به پایان رسید.