سوگل خلیق و نازنین احمدی با «وانهاده» همراه شدند/ تغییر زمان اجرا

نمایش «وانهاده» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی با بازی سوگل خلیق و نازنین احمدی از یکشنبه دوم تیرماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «وانهاده» که مقرر بود اواخر خرداد روی صحنه برود از یکشنبه ۲ تیرماه در تالار سایه مجموعه […]


نمایش «وانهاده» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی با بازی سوگل خلیق و نازنین احمدی از یکشنبه دوم تیرماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، «وانهاده» که مقرر بود اواخر خرداد روی صحنه برود از یکشنبه ۲ تیرماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر و با بازی سوگل خلیق و نازنین احمدی اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

«وانهاده» پیش از این با همکاری کمپانی تئاتر «گلوب» گرجستان و با حضور نازنین احمدی و یک بازیگر گرجستانی تولید و به صحنه رفته است. امین بهروزی سال گذشته نمایش «روزهای بی باران» را در تئاتر شهرزاد روی صحنه برد که بیش از ۱۰۰ اجرای عموم در ایران و خارج از کشور داشته است.

بهروزی تاکنون نمایش هایی چون «گستره سکوت»، «غروب بارانی بیست و پنج خرداد هفتاد و شش»، «شوفاژنشین ها» و … را به صحنه برده است.

نمایش «وانهاده» از یکشنبه دوم تیرماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود و علاقه مندان جهت تهیه بلیت های این نمایش می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.