«سیاه و سیندرلا» در راه نیاوران

نمایش کمدی «سیاه و سیندرلا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی گل‌رخ میلانی از چهارشنبه ۲۶ دی‌ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، نمایش کمدی «سیاه و سیندرلا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی گل‌رخ میلانی و نویسندگی فرهاد نقدعلی از چهارشنبه ۲۶ دی […]


نمایش کمدی «سیاه و سیندرلا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی گل‌رخ میلانی از چهارشنبه ۲۶ دی‌ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، نمایش کمدی «سیاه و سیندرلا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی گل‌رخ میلانی و نویسندگی فرهاد نقدعلی از چهارشنبه ۲۶ دی ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود.

این نمایش از تلفیق سیاه بازی سنتی ایرانی و افسانه «سیندرلا» نوشته شده است.

در «سیاه و سیندرلا» وحید شاهینی، ندا نجیمی، شاهین علایی‌نژاد، پیمان مقدم و آزاده حسینی به ایفای نقش می پردازند. پیام کیا نیز در این اثر نمایشی اجرای زنده موسیقی خواهد داشت.

همچنین آناهیتا کاشف طراح لباس و مسعود میلانی طراحی صحنه این نمایش را برعهده دارند.

نمایش کمدی «سیاه و سیندرلا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی گل رخ میلانی و نویسندگی فرهاد نقدعلی از چهارشنبه ۲۶ دی ماه هر شب به جز سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۰ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.