سینمای امروز ژاپن با «اوشین» تحلیل و بررسی می‌شود

سینمای امروز ژاپن با حضور حمیدرضا مدقق و رضا درستکار به بهانه نمایش فیلم «اوشین» بررسی می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، نمایش آثار سینمای ژاپن به مناسبت نودمین سالگرد روابط دیپلماتیک این کشور و جمهوری اسلامی ایران عصر سه شنبه هفتم اسفند ماه در سالن زنده‌یاد عباس […]


سینمای امروز ژاپن با حضور حمیدرضا مدقق و رضا درستکار به بهانه نمایش فیلم «اوشین» بررسی می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، نمایش آثار سینمای ژاپن به مناسبت نودمین سالگرد روابط دیپلماتیک این کشور و جمهوری اسلامی ایران عصر سه شنبه هفتم اسفند ماه در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی آغاز شد و در نخستین روز این رویداد فیلم «صدای استادش» به نمایش درآمد.

در ادامه نمایش آثار امروز سینمای ژاپن، امروز چهارشنبه ۸ اسفندماه فیلم سینمایی «اوشین» به کارگردانی شین توگاشی به‌صورت زیرنویس با زبان اصلی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی از ساعت ۱۸ به نمایش در می‌آید. همچنین از ساعت ۱۷ با حضور حمیدرضا مدقق و رضا درستکار از منتقدان و کارشناسان امور سینمایی، سینمای امروز ژاپن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

پنجشنبه از ساعت ۱۵ فیلم «رادولف گربه سیاه» به کارگردانی کُنی هیکویوما به نمایش در می آید و سپس ساعت ۱۷:۳۰ نیز فیلم «گربه سامورایی» به کارگردانی یوشیتاکا یاماگوچی نمایش داده خواهد شد.

ورود علاقمندان برای تماشای آثار سینمای ژاپن آزاد است.