سینمای مظلوم اجتماعی را در میان قدرت‌نمایی کمدی‌ها حمایت کنید

خسرو معصومی در نمایش مردمی «کار کثیف» از مردم درخواست کرد که در میان قدرت‌نمایی کمدی‌ها، از سینمای مظلوم اجتماعی حمایت کنند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، اولین نمایش مردمی فیلم سینمایی «کار کثیف» ساخته خسرو معصومی روز گذشته پنجشنبه ۱۳ تیر ساعت ۱۹:۳۰ با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در سینما […]


خسرو معصومی در نمایش مردمی «کار کثیف» از مردم درخواست کرد که در میان قدرت‌نمایی کمدی‌ها، از سینمای مظلوم اجتماعی حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، اولین نمایش مردمی فیلم سینمایی «کار کثیف» ساخته خسرو معصومی روز گذشته پنجشنبه ۱۳ تیر ساعت ۱۹:۳۰ با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در سینما فرهنگ برگزار شد.

در این مراسم خسرو معصومی قبل از آغاز نمایش فیلم با حضور روی سن گفت: متأسفانه این روزها سینمای اجتماعی خریدار چندانی ندارد و از آن حمایتی نیز نمی‌شود. امیدوارم در میان قدرت‌نمایی برخی از فیلم های کمدی‌، از «کار کثیف» حمایت کنید و مبلغ آن باشید.

وی در ادامه افزود: «کار کثیف» جزو سینمای داستان‌گو است و به یکی از معضلات روز جامعه یعنی بیکاری پرداخته است.

وی با بیان اینکه از انتخاب تک تک بازیگران فیلم رضایت کامل دارد، عنوان کرد: پدرام شریفی بازیگر آینده‌داری است و مطمئن هستم روزهای درخشانی در انتظارش خواهد بود. با خانم الهام نامی نیز پیش از این در فیلم «تابو» همکاری داشتم و این بار در «کار کثیف» وی فرصت بیشتری برای درخشش داشت. سام ولی‌پور بازیگر خردسال فیلم نیز که پیش از این در فیلم «فروشنده» بازی کرده، با وجود سن کمش در «کار کثیف» نیز بسیار خوب ظاهر شد.

معصومی در پایان گفت: امیدوارم از تماشای «کار کثیف» لذت ببرید و به دوستانتان نیز توصیه کنید تا به تماشای این فیلم بنشینند.

محسن امیریوسفی، محمدرضا دلپاک، حبیب اسماعیلی، وحید موسائیان، پدرام شریفی، الهام نامی، متین ستوده، خیام وقارکاشانی، سیامک اطلسی، پرویز جاهد، عباس نصیری، مصطفی مختاباد، عزیزالله حاجی‌مشهدی، مجید قاری‌زاده، یارتا یاران، امیر عابدی، محمدرضا عرب، مهران نائل، به همراه Mehmet Taşkın (کنسول فرهنگی سفارت ترکیه در ایران)، bdullah Oskay (کنسول بازرگانی سفارت ترکیه در ایران) و Hūseyin Avni BIÇAKLI (دبیر کل سازمان اکو) از جمله عوامل فیلم و مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

اکران «کار کثیف» از روز چهارشنبه در سینماهای تهران آغاز شده و ظرف چند روز آینده در سینماهای بسیاری از شهرهای دیگر نیز روی پرده خواهد رفت. پخش این فیلم برعهده موسسه رسانه فیلمسازان قرار دارد.

عکس از سهیل سلحشور