«شاید عشق نبود» در شبکه نمایش خانگی

فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» امروز وارد شبکه نمایش خانگی شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط‌ عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» به نویسندگی و کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر و تهیه‌کنندگی علی گلبهاران و آرش سجادی‌حسینی امروز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه توسط شرکت تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی […]


فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» امروز وارد شبکه نمایش خانگی شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط‌ عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» به نویسندگی و کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر و تهیه‌کنندگی علی گلبهاران و آرش سجادی‌حسینی امروز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه توسط شرکت تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی کشور توزیع شد و علاقه‌مندان به تماشای این فیلم سینمایی می‌توانند از طریق سایت‌ سلام سینما ‌اقدام به خرید و دانلود قانونی آن کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عروسک‌فروشی در پارک ماجراهایی را که بر سر دوست سینماگرش آمده است برای دختر جوانی بازگو می‎کند. دختر جوان که از عوامل فیلمی است که در آن‌ سوی پارک مشغول فیلمبرداری آن هستند، در انتها به هویت مرد عروسک‌فروش پی می‌برد.

ساخت این فیلم از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۵ به طول انجامیده و در سال ۱۳۹۶ اکران شده است.

همچنین سعید ابراهیمی‌فر، سعید پورصمیمی، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضیانی، پانته‌آ بهرام، سیامک انصاری، حسن پورشیرازی، لاله اسکندری، سحر زکریا، حمید رفیعی، سیروس همتی، محسن شریفی، سیاوش درخشی، پوریا آذربایجانی، هوشنگ مرادی‌کرمانی، سمانه وفایی، پدرام شریفی و مهران احمدی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.